חיפוש

נשים

מיין לפי
הצג בעמוד

לכל אחת

3269
ספר ייחודי המביא כארבעים קטעים מהגותו של הרבי מלובביץ', העוסקים בסוגיות-יסוד בעולמה של האישה – מוגשים בשפה סוחפת ועכשווית, קלילה וזורמת, לצד קריקטורה צבעונית תואמת לכל קטע.

הספר מגיש השקפה יהודית אותנטית בשפה מודרנית, בבהירות ובתמציתיות.הקטעים עוסקים בנושאים שעל סדר היום הנשי – שוויון זכויות, לימוד תורה, זוגיות, ילדים, קריירה ועוד.  מתאים גם למי שטרם שומרת מצוות וגם לאישה המסורתית והדתית. לכל אחת!

ניתן להתרשם בתחתית דף המוצר.
€8.75 €6.00

שנה במטבח שלנו

11245-חו''ל

הספר (136 עמ') מגיש 36 מתכונים כשרים ממיטב השפים המפורסמים והנחשבים בארץ.

הספר כולל את הלכות הכשרות המפוזרות בין דפי הספר, בקיצור ובתמציתיות ובהתאמה גם לקורא שאינו בקיא בהלכות הכשרות.

הספר מיועד לציבור שאינו שומר תומ"צ כלל. הרעיון הוא להציג בפני הציבור שאינו שומר כשרות לע"ע, את האפשרות לנהל מטבח כשר מבלי להתפשר על איכות הארוחות.

השפים ששיתפו פעולה עם המיזם נחשבים ממובילי הקולינריה הישראלית ולאמירתם בנושא יש השפעה רבה על רבבות מעריצים

€6.00

יהדותון - האישה היהודייה

11267
מעמד האשה, תפקיד האשה ביהדות, הפרשת חלה, טהרת המשפחה, שלבי הטהרה, מה זה מקווה, דברים שכדאי לדעת, הדלקת נרות שבת, צניעות, עקרת הבית ועוד. ניתן לקנות את הסט המלא (9 חלקים) במחיר מבצע 75 עמודים משקל: 200 גרם גובה: 20 ס"מ רוחב: 12.5 ס"מ
€4.00

הפרשה קוראת לך

4123
סדרה של 54 מערכי שיעור על פרשת השבוע מזווית נשית. המערכים מאפשרים הכנת ומסירת שיעור נשים מרתק, מעניין ועכשווי. השיעורים ראו אור בגירסה קודמת תחת השם 'את בפרשה', וכעת עברו שדרוגים, תיקונים והוספות רבות. בסדרה שני כרכים. ניתן להתרשם מהספר בתחתית הדף
€19.00

סינון לפי:

אפס הכל
Close
מ: €4.00 עד: €19.00
4 19
סינונים
מיין לפי
display